Dentapreg - constructive composites

News Nové video - klinické tipy ... more

Szyny

Łatwa w użyciu, niezawodna i estetyczna stabilizacja zębów. >> more

Most w przednim odcinku

Minimalnie inwazyjny, niezawodny i estetyczny, właściwy w przypadku odbudowy tymczasowej krótko- i długoterminowej. >> more

PINPost

Szybkie, bezpieczne i estetyczne wykonanie retencji rekonstrukcji korony (wkład koronowo-korzeniowy, ćwiek okołomiazgowy) >> more

Korony

Perfekcyjne korony i wzmocnienie licówek >> more

Wzmocnienie

Stabilizace zubů a vyztužení dostaveb zubů snadno, spolehlivě a esteticky >> more
Dentapreg® to strukturalny kompozyt nowej generacji przeznaczony do wzmocnienia takich prac jak szyny zgryzowe, mosty tymczasowe i duże odbudowy protetyczne.
Dentapreg® stosuje najnowocześniejsze technologie zaczerpnięte z przemysłu lotniczego i w swoich produktach łączy to, co najlepsze z dwóch światów: technologicznego i stomatologicznego. Wyjątkowe właściwości produktów Dentapreg® są efektem znakomicie zbalansowanych składników najwyższej jakości oraz zaawansowanych technologii produkcyjnych. Dentapreg® to system włókien szklanych, które pierwotnie modyfikowane były do osiągnięcia wysokiej wytrzymałości w promach kosmicznych oraz specjalna mieszanka żywicy światłoutwardzalnej, kompatybilnej ze wszystkimi światłoutwardzalnymi materiałami kompozytowymi.

Dentapreg® zapewnia wszechstronność zastosowań, zatem może być wykorzystany nie tylko w standardowych procedurach, ale także w szerokiej gamie różnorodnych sytuacji klinicznych.

Produkty Dentapreg® Clinical Line dostępne są w dwóch formach:
 
Dentapreg® Clinical Strips
lepkie i elastyczne, preimpregnowane taśmy z włókien szklanych o różnej strukturze i rozmiarach. Po spolimeryzowaniu taśma staje się sztywna.
 

Cała linia Dentapreg® ma ten sam składnik bazowy, jednak każdy produkt jest zoptymalizowany do konkretnej sytuacji klinicznej: jeden ma zwiększoną elastyczność, inny zwiększoną wytrzymałość. Dentapreg® to świetne rozwiązanie przy wielu problemach w codziennej praktyce.
Produkty Dentapreg® mają wiele zalet. Są łatwe i szybkie w użyciu, a zatem pozwalają na oszczędzenie czasu pracy lekarza dentysty. Zapewniają niesamowite wrażenia estetyczne oraz kliniczną niezawodność.
Dentapreg® w swoich założeniach respektuje priorytety stomatologii minimalnie inwazyjnej i biomimetycznej czyli zwraca uwagę na fakt, że nowoczesna stomatologia powinna koncentrować się nie tylko na opracowaniu tkanek twardych i ich odbudowie, ale także na zachowaniu jak największej ilości własnej struktury zęba.
 

Dentapreg® PINPost
to małe, spolimeryzowane, ale mimo to nadal elastyczne wkłady z włókna szklanego, które można zastosować jako retencja przy minimalnie inwazyjnej odbudowie części koronowej zęba (wkłady koronowo-korzeniowe, piny okołomiazgowe).
 

      Dentapreg® PINPosts (Idealne do retencji)